Electrolux Pure F9 Şarjlı Dikey Süpürge

Electrolux Pure F9 Şarjlı Dikey Süpürge

Evi temizlemek çoğu insan için eğlenceli olmasa da, Electrolux daha iyi deneyimler yaratmayı ve tüketiciler için günlük yaşamı iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç, Pure F9 dikey süpürgede bulunan ve rahatınız için yüksekliği ayarlamanıza olanak tanıyan her fikre dahil edilmiştir. Bu ürün boyları çok kısa ya da uzun olan insanlar için uygun daha uygun olarak da önerilebilir, ancak peki bu özellikler fiyatına değer mi? Karar vermek için tüm özelliklerini bu yazıda bulabilirsiniz.

 

Electrolux Pure F9 Vacuum Hakkında

Electrolux Pure F9 şarjlı süpürge, 'FlexLift' adı verilen yepyeni bir sistemle donatılmış bir handstick modeldir. Bu, teleskopik borusunun yüksekliğini ayarlamanıza olanak tanır, bu nedenle markaya göre “herkes için doğru” bir süpürge varsa onun bu olduğu söylenebilir. Evinizi tek bir şarjla temizlemek için geleneksel bir elektrikli süüpürgenin gücünü ve performansını bir kablosuz şarjlı süpürgenin kolaylığı ile birleştirmek ile ön plana çıkıyor (maksimum güç ayarında 80m²'ye kadar zemin temizler).

 

Electrolux Pure F9 nasıl çalışıyor?

Electrolux Pure F9 bir dizi gelişmiş özelliğe sahiptir. Electrolux’ün Otomatik İşlevi, farklı zemin türlerine uyacak şekilde süpürge hava akışını ve emme seviyesini otomatik olarak ayarlar. Ek olarak, benzersiz FlexLift sürgü mekanizmasıyla, yalnızca yüksekliği kişisel olarak size uyacak şekilde ayarlamakla kalmaz, aynı zamanda tavanınızın yüksek köşelerine veya alçak mobilyaların altına erişmenize yardımcı olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, arabanın içi veya kitaplık gibi küçük alanları temizlemek için mobil bir şarjlı el süpürgesine dönüşebilir.

 

Electrolux Pure F9 bataryası ne kadar dayanıyor?

Electrolux Pure F9, bir lityum iyon pil ile donatılmıştır. Aşağıdaki çalışma sürelerini sunan üç güç seviyesi vardır:

• Maksimum güç: 17 dk. çalışma süresi

• Orta güç: 30 dk. çalışma süresi

• Düşük güç: 60 dk. çalışma süresi

Electrolux Pure F9 en düşük ayarında 60 dakikaya kadar temizleme sağlar, ancak gücü arttırdıkça temizleme süresi azalır. Ortalama olarak, giriş modellerinde şarjlı el süpürgelerinin çoğu yaklaşık 20 dakika, daha gelişmiş modeller ise yaklaşık 40 dakika civarında çalışma süresine sahiptir. 

Electrolux Pure F9 Tasarımı

Eşsiz kayan gövdesi ve alçak ağırlık merkezi sayesinde, Pure F9'un hafif ve dengeli bir kullanım kolaylığı sunduğu söylenebilir. Mikroskobik toz lekelerinin vurgulanmasına yardımcı olmak ve kanepelerin ve yatakların altındaki karanlık alanları aydınlatmak için kullanılan LED başlık aydınlatma ile donatılmıştır. Ayrıca, gerektiğinde temizliğe devam ettirmeye hazır ve dik bir konumda süpürgeyi park etmenize izin veren bağımsız bir tasarıma sahiptir. Şarj etmek ise kolaydır, sadece dik şekilde park edin ve prize takın, bu modelde şarj ünitesi bulunmamaktadır.

 

Electrolux Pure F9 Aksesuarları

 Pure F9'un entegre çekme hortumu ve 3'ü 1 arada akıllı aksesuar seti ile tüm yüzeylere ve mobilyalara uyarlanabiliyor. Çok işlevli başlık ve yuvarlak bir fırçanın yanı sıra bir aralık aparatı da beraberinde gelir.

 

Hangi Electrolux Pure F9 Modelini Tercih Etmeliyim?

 • Electrolux Pure F9 Allergy

• Electrolux Pure F9 Animal

Allergy ve Animal modellerinin arasındaki fark, ek filtreleme sistemindedir. Electrolux’ün Allergy Plus yıkanabilir filtresinin ve 5 kademeli siklonik teknolojisinin ince toz, evcil hayvan kılı ile tıkadığı ve egzoz filtresinden çıkan hava daha temizdir. Bu nedenle, alerjiler ve hava kalitesi sizin için çok önemliyse ise, Allergy modelini göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Ayrıca, Electrolux Pure F9 Alerji, hassas yüzeylerden ve mobilyalardan döküntüleri çıkarmaya yardımcı olmak için ekstra geniş Allergy Pro motorlu başlığa sahiptir. Electrolux Pure F9 Animal, özel olarak evcil hayvanların bulunduğu evler için tasarlanmış, Pet Pro turbo başlığa sahiptir.

Tüm modeller, tam iki yıl garantilidir.

Etiketler: puref9, şarjlı süpürge, electrolux
Haziran 25, 2019
Listeye dön