FilterQueen Majestic BioCone 1 Yıllık Bundle Set - 6 Koni 1 Medi Filtre (Orjinal)
FilterQueen Majestic BioCone 1 Yıllık Bundle Set - 6 Koni 1 Medi Filtre (Orjinal)

FilterQueen Majestic BioCone 1 Yıllık Bundle Set - 6 Koni 1 Medi Filtre (Orjinal)

Fiyat : ₺949,00(KDV Dahil)
Barkod : 9998656588116
₺86,20 'den başlayan taksitlerle
Havale Indirimi
 • 1 Adet FilterQueen Majestic MediPure® Filtre(Orijinal) U.L.P.A.

  MediPure® Filtre aslında bir tane gibi görünen iki filtreden oluşur. Dış taraftaki filtrenin ana bileşeni aktif kömürdür. Aktif kömür, evde bulunan zehirli gazları ve zararlı kokuları yok etmeye yardımcı olur. İç taraftaki filtre ise, dokusuz mikro-fiber ortamı kir ve tozları yok etmede yüksek oranda etkilidir ve iç kısım daima beyaz kalır. Bakterilerin, Polenlerin, toz, toz akarlarını ve akar alerjenlerinin, küf sporlarının, alerji ve astımı tetikleyebilecek evcil hayvanların deri döküntülerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

  Hepa, dünyadaki filtreleme sanayinin standartıdır. H.E.P.A.-High Efficiency Air Particulate- (Yüksek Verimli Hava Partikülü Tutabilir) filtrelemesiyle ürünler, 0.3 mikrona kadar kirletici maddelerin, tozların 99.97%i'ni tutar.

  Medipure® Premium Filtre ise , U.L.P.A.-Ultra Low Penetration Air-(Ultra Düşük Geçirgenlikli Hava) teknolojisine sahip olup, 0.1 mikrona kirletici maddelerin ve tozların 99.99%`ini tutar.

  Bu filtre Majestic® kullanılırken daima kullanılmalıdır. Medipure® Premium Filtre; 0,01 Micron Boyutundaki aşağıdaki maddeleri %99,99 oranında filtre eder.

  • Mikrop
  • Bakteri
  • Toz akarları
  • Polen
  • Ortak bakteriler
  • Evcil hayvan kepeği ve Kokuları ve diğer alerjenleri azaltır.
 
 • 6 Adet FilterQueen Majestic BioConi® Filtre (Orijinal)

  FILTERQUEEN® patentli Premium Bio Koni Filtresi, toz ve kirlere karşı neredeyse geçilmez bir savunma duvarı oluşturan dokusuz liflerden üretilmiştir. Nano Teknoloji ile Antibakteriyel ve Antimikrobiyel olarak üretilmiştir. Tavsiye edilen şekilde değiştirildiğinde diğer filtrelerin de ömrünü uzatır.

  Bu filtre Majestic® kullanılırken daima kullanılmalıdır. Tüm Toz Partiküllerine karşı neredeyse aşılmaz bir duvar oluşturur ve Majestic® motorunuzun ömrünü korur.

  BioCone Filtresi ve Majestic® Toz Haznesi, mikrobiyal kokuların oluşumuna karşı dirençli olup, filtre mikrobiyal çoğalmanın haznenin dışına çıkmasının azaltılmasını sağlar.  ABD’de EPA kayıtlı bir döküman tarafından işlenir.,

  Bakteri Koruması
  • En Yüksek Filtrasyon
  • Aerji Giderme
  • Koku Kontrolü

 


Medi-Filter® kirli havadaki maddeleri HEPA’dan 3 kat daha iyi filtreler. Yoğun, dokunmamış fiberglas filtre malzemesinden imal edilmiştir. Elektrostatik yüksüzdür. Normal, ev kullanımında bir filtre 1 yıl boyunca kullanılabilir. Daha yüksek kirliliğe sahip ortamlarda filtre ömrü kısalacaktır.

UYARI: Majestic® veya Defender® ürününüzü, yetkili bir Distribütörden veya doğrudan Üreticiden satın alınan Orijinal FilterQueen® Filtreleri olmadan çalıştırmayın. FilterQueen® ürünlerinizi Orijinal Filtre olmadan çalıştırmak motorunuza zarar verebilir ve garantinizi geçersiz kılabilir.

Orijinal Filtreyi Nasıl Tanırım?


 

 

 

 

 Bir FilterQueen® filtresinin orijinal olduğunu anlamak için üzerinde etiketin bulunmasına dikkat edin. Unutmayın, sadece orijinal FilterQueen® filtreleri en üst düzeyde filtreleme sağlar, dünya standartlarındaki garantinizi korur ve ürünlerinizin ömrü boyu yeni gibi çalışmasını sağlar.