FilterQueen Majestic MediPure® Filtre (Orijinal) U.L.P.A.
FilterQueen Majestic MediPure® Filtre(Orijinal) U.L.P.A.

FilterQueen Majestic MediPure® Filtre (Orijinal) U.L.P.A.

Fiyat : ₺749,00(KDV Dahil)
Barkod : 9998656588114
₺68,03 'den başlayan taksitlerle
Havale Indirimi
 • FilterQueen Majestic MediPure® Filtre(Orijinal) U.L.P.A.

  MediPure® Filtre aslında bir tane gibi görünen iki filtreden oluşur. Dış taraftaki filtrenin ana bileşeni aktif kömürdür. Aktif kömür, evde bulunan zehirli gazları ve zararlı kokuları yok etmeye yardımcı olur. İç taraftaki filtre ise, dokusuz mikro-fiber ortamı kir ve tozları yok etmede yüksek oranda etkilidir ve iç kısım daima beyaz kalır. Bakterilerin, Polenlerin, toz, toz akarlarını ve akar alerjenlerinin, küf sporlarının, alerji ve astımı tetikleyebilecek evcil hayvanların deri döküntülerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

  Hepa, dünyadaki filtreleme sanayinin standartıdır. H.E.P.A.-High Efficiency Air Particulate- (Yüksek Verimli Hava Partikülü Tutabilir) filtrelemesiyle ürünler, 0.3 mikrona kadar kirletici maddelerin, tozların 99.97%i'ni tutar.

  Medipure® Premium Filtre ise , U.L.P.A.-Ultra Low Penetration Air-(Ultra Düşük Geçirgenlikli Hava) teknolojisine sahip olup, 0.1 mikrona kirletici maddelerin ve tozların 99.99%`ini tutar.

  Bu filtre Majestic® kullanılırken daima kullanılmalıdır. Medipure® Premium Filtre; 0,01 Micron Boyutundaki aşağıdaki maddeleri %99,99 oranında filtre eder.

  • Mikrop
  • Bakteri
  • Toz akarları
  • Polen
  • Ortak bakteriler
  • Evcil hayvan kepeği ve Kokuları ve diğer alerjenleri azaltır.

 


Medi-Filter® kirli havadaki maddeleri HEPA’dan 3 kat daha iyi filtreler. Yoğun, dokunmamış fiberglas filtre malzemesinden imal edilmiştir. Elektrostatik yüksüzdür. Normal, ev kullanımında bir filtre 1 yıl boyunca kullanılabilir. Daha yüksek kirliliğe sahip ortamlarda filtre ömrü kısalacaktır.

UYARI: Majestic® veya Defender® ürününüzü, yetkili bir Distribütörden veya doğrudan Üreticiden satın alınan Orijinal FilterQueen® Filtreleri olmadan çalıştırmayın. FilterQueen® ürünlerinizi Orijinal Filtre olmadan çalıştırmak motorunuza zarar verebilir ve garantinizi geçersiz kılabilir.

Orijinal Filtreyi Nasıl Tanırım?


 

 

 

 

 Bir FilterQueen® filtresinin orijinal olduğunu anlamak için üzerinde etiketin bulunmasına dikkat edin. Unutmayın, sadece orijinal FilterQueen® filtreleri en üst düzeyde filtreleme sağlar, dünya standartlarındaki garantinizi korur ve ürünlerinizin ömrü boyu yeni gibi çalışmasını sağlar.