iRobot Roomba 976 Robot Süpürge
iRobot Roomba 974 Robot Süpürge
iRobot Roomba 974 Robot Süpürge
iRobot Roomba 974 Robot Süpürge
iRobot Roomba 974 Robot Süpürge
iRobot Roomba 974 Robot Süpürge
iRobot Roomba 974 Robot Süpürge
iRobot Roomba 974 Robot Süpürge
iRobot Roomba 974 Robot Süpürge
iRobot Roomba 976 Robot Süpürge

iRobot Roomba 976 Robot Süpürge

Marka : iRobot
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺3.499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.999,00(KDV Dahil)
Barkod : 5060629983455
₺272,41 'den başlayan taksitlerle
Havale Indirimi

 • iRobot Roomba 976 Robot Süpürge
 • iRobot Roomba 976 Robot Süpürge

  Size evinizin her katında her gün zeminleri temizleyen iRobot Roomba 976 Robotu sunuyoruz. İRobot Home Uygulamasını istediğiniz zaman, istediğiniz yerden temizlemek veya programlamak için kullanın. Kanepe ve sandalyelerin altını temizler. Uçurum algılama sensörleri, merdivenlerden ve diğer tehlikeli düşüşlerden kaçınmasına izin verir. AeroForce 3 Aşamalı Temizleme Sistemi, iyileştirilmiş temizleme performansı ve daha düşük bakım için pislik gidericiler ve Gen 2 motor kullanır. Dönen yan fırça, kiri 3 aşamalı temizleme sisteminin yoluna iter.
   
  Mükemmel Performans
  Bu iRobot Roomba 976 Robot, tam olarak nerede olduğunu ve nereye gitmesi gerektiğini bilir ve iş tamamlanıncaya kadar gerektiği kadar şarj eder. Görsel Yerelleştirmeli iAdapt 2.0 Navigasyon, evinizin tüm seviyesinde sorunsuz ve verimli bir şekilde gezinmesine ve konumunu takip etmesine yardımcı olur. Yüksek konsantrasyondaki kir, toz ve evcil hayvan tüylerini algılamak için optik ve akustik sensörler kullanır ve ardından en çok ihtiyaç duyulan yerde odaklanmış temizlik gerçekleştirir. Ters yönde dönen çift fırça, saç karışıklığını ve fırça bakımını azaltırken her türlü zemin tipindeki kiri toplayan dayanıklı bir lastik sırt tasarımına sahiptir.

  Harika Deneyim 
  İRobot Roomba 976 Robot, 75 dakikaya kadar sürekli olarak çalışır, ardından tüm işi tamamlamak için otomatik olarak yeniden şarj eder ve temizlemeye devam eder. Kapsamlı kapsama için gerçek dünyadaki dağınıklığa ve mobilyalara uyum sağlamak için yüksek verimli bir temizleme modeli ve eksiksiz bir sensör paketi kullanır. Özelleştirilmiş temizleme ve durum izleme ile teklifler. AeroForce Yüksek Verimli Filtre ile 10 mikron kadar küçük parçacıkları yakalar.

  •Görsel lokalizasyonlu iAdapt 2.0 navigasyon
  •iRobot HOME uygulaması üzerinden kontrol
  •Temizleme alanı 185 m²
  •Üç aşamalı AeroForce temizlik sistemi
  •Kablolara dolaşmayı engelleme sistemi
  •Kirlerin akustik ve optik olarak tespiti
  •Temizlik için zamanlama fonksiyonu
  •Dolu hazne göstergesi
  •Temizlik sırasında şarj imkanı

 •  
 • Güçlü çekim, Wi-Fi ile Uzaktan Kontrol, tertemiz zeminler

  Güçlü çekim, Wi-Fi ile Uzaktan Kontrol, tertemiz zeminler

  Üstün 3 Aşamalı Temizleme Sistemimiz yerlerdeki kir, kırıntı ve evcil hayvan tüylerini saklandıkları yerden çıkarmak için Farklı Yüzeylere Uygun 2 Kauçuk Fırça ve 5 kat daha fazla hava gücü içeren Yüksek Emiş Gücünü kullanır.
 • Halı ve sert zeminlerdeki kalıntıları temizler

  Halı ve sert zeminlerdeki kalıntıları temizler

  Halı ve sert zeminlerdeki kalıntıları temizler: Otomatik Ayarlanan Temizleme Başlığı ve Çiftli Çoklu Yüzey Fırçalarını; farklı zemin yüzeyleriyle yakın temasta tutmak, halıları ve sert zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için yüksekliğini otomatik olarak ayarlar.
 • Akıllıca evinizde gezinir

  Akıllıca evinizde gezinir

  iAdapt® haritalama sistemi, Roomba® 974'ün evinizin farklı odalarına uyum sağlamak için saniyede 60'tan fazla karar vermesine ve karanlıkta bile zeminlerinizi iyice temizlemesine yardımcı olan bir dizi akıllı sensör kullanır. 
 • Sizin için çalışan bir kir dedektifi

  Sizin için çalışan bir kir dedektifi

  Roomba® robot süpürge , Dirt Detect ™ Teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.
 • Köşelerde ve kenarlar boyunca süpürür

  Köşelerde ve kenarlar boyunca süpürür

  Kenar Süpürme Fırçası, kirleri kenarlardan ve köşelerden alıp, 3 Aşamalı Temizleme Sisteminin yoluna süpürmek için 27 derecelik bir açıyla özel olarak tasarlanmıştır.
 • Imprint™ Link Teknolojisiyle Robot Süpürge ve Robot Paspas Eşleşmesi

  Imprint™ Link Teknolojisiyle Robot Süpürge ve Robot Paspas Eşleşmesi

  Şimdi, Roomba® 900 serisi robot süpürgenizi Braava jet® m6 robot paspasıyla eşleştirerek süpürme işlemi biter bitmez paspasın otomatik olarak çalışmaya başlamasını sağlayabilirsiniz.
 • Alerjenlerin, polenlerin ve partiküllerin% 99'unu yakalar

  Alerjenlerin, polenlerin ve partiküllerin% 99'unu yakalar

  AeroForce® Yüksek Verimli Filtre ile 10 mikron kadar küçük partikülleri yakalar. Böylece evinizin havasını ve yerlerini mükemmel bir şekilde temizlemiş olur.
 • Haftanın her günü, dilediğiniz saate ve güne programlayın

  Haftanın her günü, dilediğiniz saate ve güne programlayın

  Roomba® 'yı sizin için uygun olduğunda, evde olmadığınızda bile temizleyecek şekilde programlayabilirsiniz. Robotunuzu haftada yedi defaya kadar temizlemesi için programlayın.
 • 30 yılı aşkın robot uzmanlığı

  30 yılı aşkın robot uzmanlığı

  Robot süpürge kategorisinde öncü olan iRobot, 1990 yılında pratik robotları gerçeğe dönüştürmek vizyonuyla kuruldu. Bugün, Roomba robot süpürge ve Braava robot paspasları ailesi de dahil olmak üzere dünya çapında 30 milyondan fazla ev robotu sattık. Ancak teknolojimiz sadece robotlarla ilgili değil. Bu aynı zamanda sizinle de ilgili - her gün size hayatı kolaylaştırmak ve kendinize vakit ayırmanıza yarıdımcı olmak için çalışıyoruz.

Teknik Detaylar

Li-Ion Pil
1800 mAh
Şarj Olma Süresi
3 saat
Toz Kapasitesi
0,6 lt.
Şarj Etme Gücü
33 W max'a kadar
Çalışma Süresi
75 dk
Aşılabilir Engel
20 mm
Bekleme Tüketimi
2 W
Ses Seviyesi
58 dbA
Ağırlık
3,9 kg
Boyutlar
351 x 92 mm
Garanti Süresi
2 Yıl
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Bu Ürünün Yanında Bu Ürünleri Tavsiye Ediyoruz