iRobot Roomba s9+ Robot Süpürge

Marka : iRobot
Barkod : 885155017932
₺1.270,76 'den başlayan taksitlerle

Teslim süresi 20 gündür.

  
 • iRobot Roomba s9+ Robot Süpürge

  Roomba® s9+ robot vakum - şimdiye kadarki en akıllı, en güçlü robot süpürgedir. S9+, köşelerde ve kenarlarda derinlemesine üstün bir temizlik için tasarlanmış çığır açan bir teknolojiye sahiptir. Imprint ™ Akıllı Haritalama özelliğini kullanarak Roomba® s9, evinizi öğrenir, haritalandırır ve uyum sağlayarak temizliğin en iyi yolunu belirler.

  Kutuda ne var:

  1 Clean Base
  2 Kir Atma Torbası
  1 Ekstra Yüksek Verimli Filtre
  1 Ekstra Köşe Fırçası
 • En derinlemesine temizlik sunan sistem 

  Üstün 3 aşamalı temizleme sistemi. En derin temizlik için 40 kata kadar emiş gücü * sağlar. Halıların derinliklerini temizlemek için emiş gücünü otomatik olarak artırır.
 • Köşeler, kenarlar ve ulaşılması zor yerler

  Gelişmiş sensörlere ve özel olarak tasarlanmış bir Köşe Fırçasına sahip PerfectEdge® Teknolojisi, köşelerin derinliklerinde ve kenarlarında temizliği optimize eder.
 • Akıllı sistem tarafından yönlendirildi

  Gelişmiş vSLAM® navigasyon teknolojisini kullanan robot kapsama alanını optimize etmek için saniyede 230.400'den fazla veri noktası toplar. 
 • Evinizi öğrenir, haritaya uyarlar

  Imprint ™ Akıllı Haritalama, robotun evinizi öğrenmesini, haritalamasını ve uyarlamasını sağlar ve hangi odaların ne zaman temizleneceğini seçmenize olanak tanır. 
 • Evcil hayvan bulunan evler için ideal

  Yüksek Verimli Filtre, küf, polen ve toz akarı alerjenlerinin% 99'unu yakalar.
 • Çift çok yüzeyli kauçuk fırçalar

  Toz ve kir gibi küçük parçacıklardan saç ve büyük döküntülere kadar her şeyi elde etmek için halılar ve sert zeminlerle sürekli temas halinde olan benzersiz tasarlanmış kauçuk fırçalardır.

Teknik Detaylar

Pil Tipi
Lityum iyon
Ağırlık
4,54 Kg
Boyutlar
50.8 x 35.6 x 15.2 cm
Garanti Süresi
2 Yıl