Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge
Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge
Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge
Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge
Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge
Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge
Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge

Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge

Marka : Karcher
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺3.298,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.409,00(KDV Dahil)
Barkod : 4054278663142
₺1.204,50 'den başlayan taksitlerle
Havale Indirimi
 • Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge
 • Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge

  Hafif, kompakt, kablosuz ve güçlü VC 4s Kablosuz 2'si 1 arada elektrikli süpürge akıllı tasarımı ile etkileyicidir. Prizlerinden bağımsız olarak, evde hemen hemen her yerde kullanılabilir. Sabit vakum gücü (15.000 Pa) ve sert zeminlerde ve özellikle halı kaplı zeminlerde kusursuz temizlik sonuçları ile etkileyicidir. Bu mükemel performansı; yüksek hızlı motoru ve çoklu siklon temizleme sistemi ile sağlar. Patentli çift saplı tasarım sayesinde, birkaç saniye içinde klasik bir dik elektrikli süpürgeden pratik bir el süpürgesine dönüştürülür. Eco modunda, güçlü pili bir saat boyunca çalışmaya devam edebilir - zeminleri, mobilyaları ve hatta arabayı temizlemek için bu süre fazlasıyla yeterlidir. Cihazın şarj ünitesi el bölümünde bulunur, böylece sağlanan şarj platformunun duvara monte edilmesi gerekmez, serbestçe durabilir. Teslimat kapsamı ayrıca bir döşeme ve bir yarık başlığı içerir.

  •Tutma yerindeki şarj işlevi, depolama istasyonunun duvara monte edilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır.

  •Elektrikli süpürgeyi ve aksesuarları bir arada tutmak için depolama istasyonu.

   

 • Kolay ve rahat kullanım

  Kolay ve rahat kullanım

  Zahmetsiz temizlik için ince tasarım ve ideal ağırlık dağılımı. Mümkün olan en iyi ergonomi için patentli anahtar ve çift kulplu tasarım. Mobilya etrafında kolay manevra yapmak için 180 ° menteşeli zemin başlığı.
 • Mükemmel emiş gücü

  Mükemmel emiş gücü

  Fırçasız yüksek hızlı motor ve motorlu halı başlığı ile. Sabit emiş gücü için HEPA 12 filtreli çok siklonlu temizleme sistemi. Eko modunda 60 dakikaya kadar çalışma süresi.
 • Çok yönlü

  Çok yönlü

  Her türlü zemin, mobilya ve araçların temizliği için. Evdeki tüm temizlik ihtiyaçları için kapsamlı aksesuarlar.

Aksesuarlar

 • Sert Zemin Başlığı

 • Derz Başlığı

 • Döşeme Fırçası

Teknik Detaylar

Ses güç seviyesi (dB(A))
79
Konteyner kapasitesi (ml)
370
Akü gerilimi (V)
18
Batarya şarj süresi % 100 (h)
3,5 saat
Halıda aküyle çalışma süresi (Asgari)
60
HEPA Filtre
HEPA 12
Akü teknolojisi
Lityum iyon akü
Ağırlık
1,3 kg
Boyutlar
270 x 139 x 1110
Garanti Süresi
2 Yıl
Dikey
Evet
Çalışma Süresi
16 - 25 dk. 26 - 35 dk.
Batarya Voltajı
3 - 6 V
Garanti Süresi
2 Yıl
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
Karcher, Kablosuz Elektrikli Süpürge, Kablosuz , VC 4S, Kärcher VC 4S, Kärcher, Kärcher VC, Kärcher VC 4S Kablosuz, Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli, Kärcher VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge, Kärcher VC 4S Kablosuz Süpürge, Kärcher VC 4S Elektrikli, Kärcher VC 4S Elektrikli Süpürge, Kärcher VC 4S Süpürge, Kärcher VC Kablosuz, Kärcher VC Kablosuz Elektrikli, Kärcher VC Kablosuz Elektrikli Süpürge, Kärcher VC Kablosuz Süpürge, Kärcher VC Elektrikli, Kärcher VC Elektrikli Süpürge, Kärcher VC Süpürge, Kärcher 4S, Kärcher 4S Kablosuz, Kärcher 4S Kablosuz Elektrikli, Kärcher 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge, Kärcher 4S Kablosuz Süpürge, Kärcher 4S Elektrikli, Kärcher 4S Elektrikli Süpürge, Kärcher 4S Süpürge, Kärcher Kablosuz, Kärcher Kablosuz Elektrikli, Kärcher Kablosuz Elektrikli Süpürge, Kärcher Kablosuz Süpürge, Kärcher Elektrikli, Kärcher Elektrikli Süpürge, Kärcher Süpürge, VC, VC 4S Kablosuz, VC 4S Kablosuz Elektrikli, VC 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge, VC 4S Kablosuz Süpürge, VC 4S Elektrikli, VC 4S Elektrikli Süpürge, VC 4S Süpürge, VC Kablosuz, VC Kablosuz Elektrikli, VC Kablosuz Elektrikli Süpürge, VC Kablosuz Süpürge, VC Elektrikli, VC Elektrikli Süpürge, VC Süpürge, 4S, 4S Kablosuz, 4S Kablosuz Elektrikli, 4S Kablosuz Elektrikli Süpürge, 4S Kablosuz Süpürge, 4S Elektrikli, 4S Elektrikli Süpürge, 4S Süpürge, Kablosuz, Kablosuz Elektrikli, Kablosuz Süpürge, Elektrikli, Elektrikli Süpürge, Süpürge,