Philips GC8721/35 PerfectCare Performer Kazanlı Ütü

Marka : Philips
İndirim Oranı : %46 İndirim
Barkod : 8710103785187
₺97,55 'den başlayan taksitlerle
 •  

 • Philips GC8721/35 PerfectCare Performer Kazanlı Ütü

  Philips PerfectCare Performer buhar kazanlı ütü, size çok basit, güçlü ve yakmayan bir ütüleme deneyimi sunar. Ürettiği güçlü kesintisiz buhar, kırışıkların kolaylıkla giderilmesi için kumaşa kesintisiz bir şekilde nüfuz eder.
 • Üstün kırışık giderme için güçlü buhar

  Güçlü ve sürekli buhar en zorlu kırışıklıklarla bile baş eder, kalın kumaşlar hızlı ve kolayca ütülenir. Gerekirse dikey ütüleme veya inatçı kırışıklıklar için ideal olan ekstra buhar püskürtme özelliği de vardır.
 • Sıcaklık ayarını değiştirmeniz gerekmeden kotlardan ipek kumaşlara kadar her şeyi ütüleyin

  OptimalTEMP teknolojisi ile sıcaklık ayarlarını değiştirirken, sıcaklığın ayarlanmasını beklerken veya kıyafetleri önceden ayırırken beklemenize gerek kalmaz.
 • Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz

  Yenilikçi OptimalTEMP teknolojisi,ütüleme sırasında sağladığı güvencenin yanı sıra, sıcak ütünüzün tabanını herhangi bir hasara neden olmadan doğrudan pamuklu ütü masanızın üzerinde bırakabilirsiniz.
 • Kolay tutuş için hafif buhar kazanlı ütü

  Çığır açan ProVelocity teknolojisi sayesinde geleneksel modellere kıyasla çok daha hafif olan, güçlü bir buhar kazanlı ütü üretebildik. Bu özelliği sayesinde ütünüzü ütü masası üzerine daha sabit yerleştirebilir ve çok daha kolay taşıyabilirsiniz.
 • Kolay doldurma için geniş ve çıkarılabilir su haznesi

  Büyük doldurma deliği sayesinde ise su haznesini musluktan doldurabilirsiniz. 1,8 L kapasite, size hazneyi tekrar doldurmadan 2 saat sürekli kullanım rahatlığı sağlar.
 • Ergonomik şekle sahip, rahat SoftGrip tutma yeri

  Ergonomik şekilli SoftGrip tutma yeri, kazanlı ütünüzün kullanımını çok daha rahat hale getirir. Tutma yerinin üst kısmı süper yumuşak malzeme ve kavrama deneyimini kolaylaştıran benzersiz desen ile kaplanmıştır.
 • Uzun süreli performans için entegre kolay temizleme sistemi

  Smart Calc-Clean sistemi, buhar kazanlı ütünüzün kullanım ömrünü uzatmak için kullanılan entegre bir kireç sökme ve temizleme işlevidir.
 • Philips'in en iyi kayma performansı sunan ve çizilmeye karşı dayanıklı ürünü

  Dayanıklı ve yapışmaz SteamGlide Plus taban, seramik kaplamaya sahiptir. Üstün kayma performansı için entegre titanyum oksit katmanı bulunur.
 • Güvenlik ve enerji tasarrufu için otomatik kapanma

  Otomatik kapanma güvenlik işlevi, buhar kazanlı ütünüz birkaç dakika kullanılmadığında ütünüzü otomatik olarak kapatarak enerjiden tasarruf eder ve içinizin rahat etmesini sağlar.
 • ECO modu ile enerji tasarrufu yapın

  ECO modu, ütüleme sonuçlarınızdan ödün vermeden enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. ECO modu düşük miktarda; ancak tüm giysilerinizi ütülemeye yetecek kadar buhar kullanır.
 • Güvenli taşıma kilidi

  Buhar kazanlı ütünüz, ütünüzü tabana sabitleyerek kayma veya birisinin sıcak tabana değmesi riskini ortadan kaldıran güvenli taşıma kilidine sahiptir. Bu kilit, evde ütüyü koyduğunuz yerden güvenli ve kolay taşıma sağlar.

Teknik Detaylar

Güç (W)
2600 W
Maksimum Basınç
6,2 Bar
Sürekli Buhar
120 g/dk
Şok Buhar
380 g'a kadar
Su Hazne kapasitesi (l)
1,8
Isınma Süresi
2 dk
Ütü ağırlığı (kg)
1,22
Ütü + Taban ağırlığı (kg)
3,2
Boyutlar (U x G x Y) (cm)
22 x 24 x 37 cm
Garanti Süresi
2 Yıl
Maksimum Güç
2401 - 2600 W
Basınç / Bar
6 Bar
Kablo Uzunluğu
3 m ve altı
Su Haznesi Kapasitesi
1.1 - 2.0 litre
Şok Buhar
Var
Ağırlık
0.1 - 1.5 kg
Garanti Süresi
2 Yıl