Polti Buhar Dezenfektör Vaporetto (Aksesuar)
Polti Buhar Dezenfektör Vaporetto (Aksesuar)
Polti Buhar Dezenfektör Vaporetto (Aksesuar)
Polti Buhar Dezenfektör Vaporetto (Aksesuar)
Polti Buhar Dezenfektör Vaporetto (Aksesuar)

Polti Buhar Dezenfektör Vaporetto (Aksesuar)

Marka : Polti
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺5.989,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.589,99(KDV Dahil)
Barkod : 8007411802645
Havale Indirimi
 • Polti Buhar Dezenfektör Vaporetto

  Polti Buhar Dezenfektanı, Polti Vaporetto Lecoaspira'nın uyumlu modellerine takılan ve buharla dikkatli bir şekilde temizlendikten sonra ortamın sanitasyonunu güçlendiren bir aksesuardır. Mikrop, bakteri, mantarların %99,999* 'unu yok etmek için Sani Sistem dağıtıcısında üretilen HPMed deterjanı ile birlikte 180°C'ye kadar kuru buhar yayar. Bulut gibi dağınık ve yumuşak bir şekilde çıkan buhar, sterilize edilecek yüzeyi sarar ve yüksek sıcaklığı buhar çıkışının dışında tutar, buhar yaklaşık 10 cm mesafeden verildiğinden yüzey ile temas etmeden dezenfeksiyona izin verir . Tüm yüzeylerde ve kumaşlarda kullanılabilir ve en gizli köşeleri bile temizleyebilir. Polti Buhar Dezenfektanı, toz alerjiler veya yatak akarlarının dezenfeksiyonu gibi spesifik ihtiyaçlarda bile evinizin sterilizasyonuna yardımcı olur **. İçinde belirli aksesuarlar bulunan pratik ve sağlam bir metal kutu içinde paketlenmiştir.
  • 180°C'ye kadar kuru kızgın buharlı Polti Buhar Dezenfektanı buharı %99,999'a * kadar mikrop, bakteri, mantar ve sporları ortadan kaldırır.
  • Yatak akarlarına karşı etkili çözüm **
  • İtalyan tasarımı
  • İki şişe HpMed deterjan ve taşıma çantası ile birlikte gelmektedir.
   
   
 • HER YERDE KULLANILABİLİR

  Buhar, işlemden geçirilecek yüzeyi herhangi bir temas olmadan sarar, çünkü serbest bırakıldıktan sonra yüksek bir sıcaklıkta yaklaşık 10 cm'lik bir mesafeden verilir. Bu nedenle Polti Buhar Dezenfektanı, buharla dikkatli bir şekilde temizlendikten sonra, tüm yüzeylerde ve kumaşlarda ortamın sanitasyonunu güçlendirmek için her zaman kullanılabilir ve düz ve kavisli buhar açısı sayesinde en gizli köşelere de ulaşabilir.
 • MİKROBİYAL VE VİRAL BULAŞICILIĞI AZALTIR

  Polti Buharlı Dezenfektanın hem ev hem de profesyonel alanlarda kullanılması, yüzeylerdeki mikrobiyal ve viral bulaşıcılığı azaltır. Özellikle sağlık gereçleri, mutfak tezgâhları, masalar ve yüzeyler gibi daha yüksek bakteri veya mikroplara sahip alanlarda etkilidir. Evlerde, profesyonel alanlarda olduğu gibi (örneğin, insanların sürekli geçişi nedeniyle temizlik yoluyla günlük dezenfeksiyonun yeterli olmadığı otellerde), yatakları, minderleri, yatak başlıklarını ve döşemeleri istediğiniz zaman dezenfekte etmenizi sağlar.
 • TOZ AKARLARINA VE ALERJENLERE KARŞI ETKİLİ

  Buharlı temizlik sonrasında, Polti Buhar Dezenfektanı toz akarlarına olan alerjiler gibi özel ihtiyaçlarda bile alanların sanitasyonunu tamamlar. 180° yüksek sıcaklık Polti Buhar Dezenfektan buharı canlı akarları önemli ölçüde azaltır.
 • KÖTÜ KOKULARA ELVEDA

  HPMed deterjan, dezenfektan işlemini tamamlayarak buharla doğru miktarda çekilir ve karıştırılır. Ayrıca kötü kokuları etkili bir şekilde ortadan kaldırır ve yetişkinlerin, çocukların, yaşlıların, sağlık sorunları olan kişilerin ve hayvanların olduğu mekanlarda bile rahatlıkla kolayca kullanılabilir ***.
 • TOZ AKARLARINA KARŞI TEST EDİLMİŞTİR

  Polti Buhar Dezenfektanı (Polti patenti) içinde üretilen 180°C'ye kadar kuru buhar ile ilk geçişte bile ** %100 yumurtaların ve %90 yetişkin yatak akarlarını ortadan kaldırır ve böcek ilacı kullanılmasını gerektirmez.
 • MEVSİMSEL ALERJİLERİ ÖNLEMEYE YARDIMCI

  Polti Buharlı Dezenfektan kullanımı, buharlı temizlemenin zaten etkili olan sonucunu daha da arttırır, çünkü grip patolojilerinin daha sorunlu olduğu her yerde ve her zaman kullanılabilir. Buhar birkaç saniye içinde hareket edebildiğinden, yüzeylerdeki mikrobiyal ve viral bulaşmayı azaltır. Bu nedenle gribin yayılmasını önlemek ve hastalık gelişme riskini azaltmak için etkili bir çözümdür ****.
 • UYUMLULUK

  Şu POLTI Vaporetto Lecoaspira modelleri ile uyumludur : POLTI Vaporetto Lecoaspira FAV80_Turbo Intelligence, POLTI Vaporetto Lecoaspira FAV70_Intelligence, POLTI Vaporetto Lecoaspira FAV50_Multifloor, POLTI Vaporetto Lecoaspira FAV30, POLTI Vaporetto Lecoaspira FAV20, POLTI Vaporetto Lecoaspira Intelligence 2.0, Lecoaspira Turbo & Allergy, Lecoaspira Parquet, Lecoaspira Program, Lecoaspira Friendly, ve resimde gösterildiği gibi monobloklu sökülebilir buhar hortumuna sahip önceki tüm modellerde.
 • TAŞIMASI KOLAY

  Metal çantası, Polti Buharlı Dezenfektanı tozlanmaya ve darbelere karşı korumanızı sağlar.
   

  * Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler, Polti Sani Sisteminin  mikrop, bakteri, mantar ve sporların %99,999'unu ortadan kaldırdığını kanıtlamaktadır.

  ** Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler, Polti Sani Sisteminin ilk geçişte yumurtaların %100'ünü ve yetişkin yatak akarlarının %90'ını öldürdüğünü doğrulamaktadır.

  *** Ürün, 1272/2008 (EC) Yönetmeliği hükümlerine ve müteakip değişiklik ve düzenlemelere göre tehlikeli olarak sınıflandırılmamaktadır.

  **** Potansiyel olarak daha fazla kirlenmiş yüzeylerde maksimum hijyen seviyesine ulaşmak için, temizlenecek noktadaki süreyi 30"e kadar artırın.

Teknik Detaylar

Kutu İçeriği
1 adet
Ağırlık (kg)
5,3 kg
Kutu Boyutları (U x G x Y) (mm)
47,5 x 14 x 43 cm
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.