Polti Lecoaspira Steam Mop Buharlı Paspas Aksesuar
Polti Lecoaspira Steam Mop Buharlı Paspas Aksesuar
Polti Lecoaspira Steam Mop Buharlı Paspas Aksesuar

Polti Lecoaspira Steam Mop Buharlı Paspas Aksesuar

Marka : Polti
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.899,00(KDV Dahil)
Barkod : 8007411803277
Havale Indirimi

 

 • Polti Lecoaspira Steam Mop Aksesuar 

  Steam Mop, tüm yatay (zeminler ve tavanlar) ve dikey düz yüzeyleri (duvarlar, pencereler, vb.) Temizlemenizi sağlayan Vaporetto ile birlikte kullanılmak üzere bir aksesuardır. Esnek başlık en zor noktalara ulaşmanızı sağlar.
 • Tüm Vaporetto Lecoaspira modelleriyle uyumludur: FAV80_Turbo Intelligence FAV70_Intelligence FAV50_Multifloor FAV30 FAV20 Lecoaspira Intelligence 2.0 Lecoaspira Turbo & Allergy Lecoaspira Parke Lecoaspira Programı Lecoaspira Friendly ve tüm modellerde olduğu gibi çıkarılabilir bir hortumla donatılmış tüm modellerle birlikte. FAV80_Turbo Intelligence FAV70_Intelligence FAV50_Multifloor FAV30 FAV20 Lecoaspira Intelligence 2.0 Lecoaspira Turbo & Allergy Lecoaspira Parquet Lecoaspira, Lecoaspira Friendly ve şekilde görüldüğü gibi konektörlü çıkarılabilir bir hortum ile donatılmış modellere uygundur.
 • DAHA DERİNLEMESİNE TEMİZLİK İÇİN

  Steam Mop, 114 ila 153.5 cm uzatma sağlayan alüminyum teleskopik bir tüp ile donatılmıştır,ayrıca park için kancalı bir sapa sahiptir. Temizleme bezini tutan alüminyum plaka, buhar emisyonu için 16 buhar deliliğine sahiptir.
 • KULLANIMI KOLAY

  Fırça, dikey yüzeyleri ve tavanları temizlemek için bir kilide sahiptir ve bu da onu çok pratik hale getirir. Buna çift buhar aktivasyon düğmesi eklenir: su israfını ve kazara buharlaşmayı önlemek için fırça yüzeye bastırıkdıında buhar çıkar.
 • EN ZOR KÖŞELERE ULAŞIR

  Steam Mop ile yatağın altında veya banyoda dar alanlara kadar her alanı kolayca temizleyebilirsiniz.
 • UYUMLULUK

  Tüm Vaporetto Lecoaspira modelleriyle uyumludur: FAV80_Turbo Intelligence FAV70_Intelligence FAV50_Multifloor FAV30 FAV20 Lecoaspira Intelligence 2.0 Lecoaspira Turbo & Allergy Lecoaspira Parke Lecoaspira Programı Lecoaspira Friendly ve tüm modellerde olduğu gibi çıkarılabilir bir hortumla donatılmış tüm modellerle birlikte. FAV80_Turbo Intelligence FAV70_Intelligence FAV50_Multifloor FAV30 FAV20 Lecoaspira Intelligence 2.0 Lecoaspira Turbo & Allergy Lecoaspira Parquet Lecoaspira, Lecoaspira Friendly ve şekilde görüldüğü gibi konektörlü çıkarılabilir bir hortum ile donatılmış modellere uygundur.

Aksesuarlar

 • Temizleme Bezi

Teknik Detaylar

Ağırlık (kg)
2,25 Kg
Kutu Boyutları (U x G x Y) (cm)
73 x 24 x 13 cm
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.