Polti Vaporetto Buharlı Temizleme Kiti PAEU0269
Polti Vaporetto Buharlı Temizleme Kiti PAEU0269
Polti Vaporetto Buharlı Temizleme Kiti PAEU0269

Polti Vaporetto Buharlı Temizleme Kiti PAEU0269

Marka : Polti
Fiyat : ₺2.799,00(KDV Dahil)
Barkod : 8007411803345
₺254,24 'den başlayan taksitlerle
Havale Indirimi
 • Polti Vaporetto Buharlı Temizleme Kiti PAEU0269

  Buhar aksesuar kiti, Polti Sani System Business ve Polti Cimex Eradicator'ı mükemmel bir buharlı temizleyiciye dönüştürmek için ideal bir araçtır. Polti Sani System Business ve Polti Cimex Eradicator, yüzeylerin ve kumaşların sterilize edilmesine ve yataktaki akarların  ortadan kaldırılmasına ek olarak, zeminlerin, kilimlerin, kanepelerin, yatakların, kumaşların, derz aralarının, ocakların, banyo armatürlerinin, radyatörlerin temizlenmesi ve sanitasyonu için mükemmel bir yardımcı haline gelir. Kiri temizlemek ve evin herhangi bir köşesini sterilize etmek için işlem yapılacak yüzeye uygun aksesuarı seçmeniz yeterlidir. Buharlı temizleme kiti şunları içerir:
  Uzatma boruları
  Zemin fırçası
  Küçük fırça
  Esnek hortum tutacağı
  Cam temizleme aksesuarı
  Naylon fırçalı buhar yoğunlaştırıcı
  Temizleme bezi
  Lastikli havlu bez
  Uyumlu olduğu modeller: Polti Sani System Business ve Polti Cimex Eradicator 
 • DETERJANSIZ ZEMİNLER 

  Zemin fırçasıyla zeminleri, karoları, mermerleri, parkeleri, halıları ve kilimleri ve evdeki tüm büyük yüzeyleri temizleyebilir ve sterilize edebilirsiniz. Zemin bezi ile birlikte kullanılabilir ayrıca fırçayla birlikte sunulması, maksimum temizlik etkinliği sağlar.
 • TERTEMİZ PENCERELER VE AYNALAR

  Bir fırça ve bir lastik başlık ile tamamlanan cam temizleme aksesuarıyla, herhangi bir leke veya iz bırakmadan camları , aynaları ve diğer pürüzsüz yüzeyleri temizleyebilirsiniz ve camlar böylece daha uzun süre temiz kalır.
 • KUMAŞLARIN DERİN TEMİZLİĞİ

  Tek başına veya kiri toplayan havlu başlık ile birlikte kullanılan küçük fırça, küçük yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır ve döşeme kumaşlarını, kadifeleri ve derileri (uzaktan), araba iç mekanlarını temizlemenizi sağlar.
 • BANYO VE MUTFAKTA MAKSİMUM HİJYEN

  Buhar en zor köşelere bile ulaşır; yuvarlak bir naylon fırça ile donatılmış yoğunlaştırıcı aksesuarı ile banyo armatürlerini, ocakları, buzdolabının içinde ve her şeyden önce fayanslar arasındaki derzleri sterilize etmek mümkündür.
 • UYUMLULUK

  Polti Sani System Business ve Polti Cimex Eradicator ile uyumlu uyumludur.

Teknik Detaylar

Ağırlık (kg)
3 Kg
Kutu Boyutları (U x G x Y) (mm)
39 x 39 x 20 cm
Bu Ürünün Yanında Bu Ürünleri Tavsiye Ediyoruz