Puripot M1 - Mobil Seri Araç İçi Hava Temizleyici
Puripot M1 - Mobil Seri Hava Temizleyici
Puripot M1 - Mobil Seri Hava Temizleyici
Puripot M1 - Mobil Seri Hava Temizleyici
Puripot M1 - Mobil Seri Hava Temizleyici
Puripot M1 - Mobil Seri Hava Temizleyici

Puripot M1 - Mobil Seri Araç İçi Hava Temizleyici

Marka : Puripot
İndirim Oranı : %2 İndirim
Fiyat : ₺2.849,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.799,00(KDV Dahil)
Barkod : 8809698280037
₺311,00 'den başlayan taksitlerle
Havale Indirimi
 • 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı ve taksit seçeneklerini keşfedin. Size en uygun cam temizleyici modelleri için hemen tıklayın!
 • Puripot M1 - Mobil Araç İçi Seri Hava Temizleyici

  Puripot M serisi, tambur şeklinde tasarıma ve 320 gramlık hafifliğe sahip mobil tip hava temizleyicilerdir ve ihtiyaç duyulan her yere taşınmasını kolaylaştırır. Araba ile seyahat ederken, güvenli sürüş için konforlu bir sürüş ortamı oluşturmak için bardak tutucuya monte edilebilir. Bu ürün aynı zamanda en yeni mavi ışık PCO teknolojisiyle donatılmıştır.

  Blue Light PCO Teknolojisi - Puripot, çift temizleyici bir yapıya sahip olan iç mekan spreylerinin olmazsa olmazı, önce büyük ve ultra ince tozları ayrıştırır, ardından kendi geliştirdiği PCO petek modülü sayesinde zararlı gaz ve kokuları giderir. Son olarak temiz hava tamamlanır.

  Filtre Değişimi Gerekmez - Puripot, filtreden geçirmek yerine mavi ışık PCO teknolojisini kullanarak havadaki zararlı maddeleri tamamen ayrıştırarak yok eder. Sistem, filtre kullanımına gerek duymadığından cihazın kalıcı kullanımına izin verir.

  VOC Sensörü - Puripot, VOC gaz sensörü ile ek bir hava kalitesi izleme fonksiyonuna sahiptir. Ortam hava kalitesine göre fan hızını otomatik olarak kontrol edecek hava temizleyiciyi AUTO modunu ayarlayabilirsiniz.

  Ozon Yok ve UV Yok - Sıradan UV lambaları kullanan diğer ürünler havadaki oksijenle tepkimeye girerek ozon salgılar. Bununla birlikte, Puripot akıllı temizleyiciler, günlük yaşamda kullanılan bir lamba olan ışık üzerinde mavi LED kullanır. Ozon emisyon testi yapılmıştır ve puripot değeri 0.002ppm'dir, bu da uluslararası kabul görmüş 0.05 ppm standart değerinin yirmi beşte birine (1/25) karşılık gelmektedir.

  Las Vegas'tan 2020 CES İnovasyon Birincisi - Puripot'un PCO teknolojisi, inovasyonu ile tanındı ve Las Vegas'taki dünyanın en büyük elektronik şovu olan CES2020'de Teknoloji İnovasyon Ödülü'nü kazandı.

 • Mavi Işık Teknolojisi

  Mavi Işık Teknolojisi

  Hava temizleyici, mezogözenekli yapılı titanyum dioksit malzemelerle kaplı bir elektrokimyasal fotokatalizör ünitesine sahiptir. Bu radikalleri oluşturmak için 460 nm dalga boyundaki görünür ışığı kullanır. Bu, insan vücuduna zararlı herhangi bir yan ürün üretmez.
 • Mobil / Taşınabilir Kullanım

  Mobil / Taşınabilir Kullanım

   Arabada fazla zaman geçiren kişiler için uygundur. Kompakt tasarımı ile araç bardaklığı içine sığar ve dar alanlarda bile kaliteli bir atmosfer sağlar. Usb ile çalışan puripot mobile seri ile her zaman ve her yerde uzun saatler boyunca taze ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.
   
 • LED Mood Işığı

  LED Mood Işığı

  Ürünün çalışma modu düğmesi üzerindeki LED, karanlık bir ortamda modunuza göre ortam ışığı olarak kullanılabilir.
   
 • Koku giderme

  Koku giderme

  Gözenekli titanyum dioksit ışığa duyarlılaştırıcı ile fotokatalizör eylemi ile etkili koku giderme
   

Öne Çıkan Özellikler

  • CES İnovasyon Ödülü

Teknik Detaylar

Ses Seviyesi dB(A)
23 dB
Enerji kullanımı (W)
2 W
Çalışma Yarıçapı
12 m²
Aksesuarsız ağırlık (kg)
320 gr
Boyutlar (U x G x Y) (mm)
17,5 x 7,2 x 7,2 cm
Garanti Süresi
2 Yıl
 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
Puripot, Puripot M1, Puripot M1 -, Puripot M1 - Mobil, Puripot M1 - Mobil Seri, Puripot M1 - Mobil Seri Hava, Puripot M1 - Mobil Seri Hava Temizleyici, Puripot M1 - Mobil Seri Temizleyici, Puripot M1 - Mobil Hava, Puripot M1 - Mobil Hava Temizleyici, Puripot M1 - Mobil Temizleyici, Puripot M1 - Seri, Puripot M1 - Seri Hava, Puripot M1 - Seri Hava Temizleyici, Puripot M1 - Seri Temizleyici, Puripot M1 - Hava, Puripot M1 - Hava Temizleyici, Puripot M1 - Temizleyici, Puripot M1 Mobil, Puripot M1 Mobil Seri, Puripot M1 Mobil Seri Hava, Puripot M1 Mobil Seri Hava Temizleyici, Puripot M1 Mobil Seri Temizleyici, Puripot M1 Mobil Hava, Puripot M1 Mobil Hava Temizleyici, Puripot M1 Mobil Temizleyici, Puripot M1 Seri, Puripot M1 Seri Hava, Puripot M1 Seri Hava Temizleyici, Puripot M1 Seri Temizleyici, Puripot M1 Hava, Puripot M1 Hava Temizleyici, Puripot M1 Temizleyici, Puripot -, Puripot - Mobil, Puripot - Mobil Seri, Puripot - Mobil Seri Hava, Puripot - Mobil Seri Hava Temizleyici, Puripot - Mobil Seri Temizleyici, Puripot - Mobil Hava, Puripot - Mobil Hava Temizleyici, Puripot - Mobil Temizleyici, Puripot - Seri, Puripot - Seri Hava, Puripot - Seri Hava Temizleyici, Puripot - Seri Temizleyici, Puripot - Hava, Puripot - Hava Temizleyici, Puripot - Temizleyici, Puripot Mobil, Puripot Mobil Seri, Puripot Mobil Seri Hava, Puripot Mobil Seri Hava Temizleyici, Puripot Mobil Seri Temizleyici, Puripot Mobil Hava, Puripot Mobil Hava Temizleyici, Puripot Mobil Temizleyici, Puripot Seri, Puripot Seri Hava, Puripot Seri Hava Temizleyici, Puripot Seri Temizleyici, Puripot Hava, Puripot Hava Temizleyici, Puripot Temizleyici, M1, M1 -, M1 - Mobil, M1 - Mobil Seri, M1 - Mobil Seri Hava, M1 - Mobil Seri Hava Temizleyici, M1 - Mobil Seri Temizleyici, M1 - Mobil Hava, M1 - Mobil Hava Temizleyici, M1 - Mobil Temizleyici, M1 - Seri, M1 - Seri Hava, M1 - Seri Hava Temizleyici, M1 - Seri Temizleyici, M1 - Hava, M1 - Hava Temizleyici, M1 - Temizleyici, M1 Mobil, M1 Mobil Seri, M1 Mobil Seri Hava, M1 Mobil Seri Hava Temizleyici, M1 Mobil Seri Temizleyici, M1 Mobil Hava, M1 Mobil Hava Temizleyici, M1 Mobil Temizleyici, M1 Seri, M1 Seri Hava, M1 Seri Hava Temizleyici, M1 Seri Temizleyici, M1 Hava, M1 Hava Temizleyici, M1 Temizleyici, -, - Mobil, - Mobil Seri, - Mobil Seri Hava, - Mobil Seri Hava Temizleyici, - Mobil Seri Temizleyici, - Mobil Hava, - Mobil Hava Temizleyici, - Mobil Temizleyici, - Seri, - Seri Hava, - Seri Hava Temizleyici, - Seri Temizleyici, - Hava, - Hava Temizleyici, - Temizleyici, Mobil, Mobil Seri, Mobil Seri Hava, Mobil Seri Hava Temizleyici, Mobil Seri Temizleyici, Mobil Hava, Mobil Hava Temizleyici, Mobil Temizleyici, Seri, Seri Hava, Seri Hava Temizleyici, Seri Temizleyici, Hava, Hava Temizleyici, Temizleyici, araç içi hava temizleyici,