FilterQueen Majestic BioConi® Filtre Seti 12'li (Orijinal)
FilterQueen Majestic BioConi® Filtre Seti 12'li (Orijinal)

FilterQueen Majestic BioConi® Filtre Seti 12'li (Orijinal)

Fiyat : ₺679,00(KDV Dahil)
Barkod : 9998656588115
₺61,68 'den başlayan taksitlerle
Havale Indirimi
 • FilterQueen Majestic BioConi® Filtre Seti 12’li (Orijinal)

  FILTERQUEEN® patentli Premium Bio Koni Filtresi, toz ve kirlere karşı neredeyse geçilmez bir savunma duvarı oluşturan dokusuz liflerden üretilmiştir. Nano Teknoloji ile Antibakteriyel ve Antimikrobiyel olarak üretilmiştir. Tavsiye edilen şekilde değiştirildiğinde diğer filtrelerin de ömrünü uzatır.

  Bu filtre Majestic® kullanılırken daima kullanılmalıdır. Tüm Toz Partiküllerine karşı neredeyse aşılmaz bir duvar oluşturur ve Majestic® motorunuzun ömrünü korur.

  BioCone Filtresi ve Majestic® Toz Haznesi, mikrobiyal kokuların oluşumuna karşı dirençli olup, filtre mikrobiyal çoğalmanın haznenin dışına çıkmasının azaltılmasını sağlar.  ABD’de EPA kayıtlı bir döküman tarafından işlenir.,

  Bakteri Koruması
  • En Yüksek Filtrasyon
  • Alerji Giderme
  • Koku Kontrolü

 


Medi-Filter® kirli havadaki maddeleri HEPA’dan 3 kat daha iyi filtreler. Yoğun, dokunmamış fiberglas filtre malzemesinden imal edilmiştir. Elektrostatik yüksüzdür. Normal, ev kullanımında bir filtre 1 yıl boyunca kullanılabilir. Daha yüksek kirliliğe sahip ortamlarda filtre ömrü kısalacaktır.

UYARI: Majestic® veya Defender® ürününüzü, yetkili bir Distribütörden veya doğrudan Üreticiden satın alınan Orijinal FilterQueen® Filtreleri olmadan çalıştırmayın. FilterQueen® ürünlerinizi Orijinal Filtre olmadan çalıştırmak motorunuza zarar verebilir ve garantinizi geçersiz kılabilir.

Orijinal Filtreyi Nasıl Tanırım?


 

 

 

 

 Bir FilterQueen® filtresinin orijinal olduğunu anlamak için üzerinde etiketin bulunmasına dikkat edin. Unutmayın, sadece orijinal FilterQueen® filtreleri en üst düzeyde filtreleme sağlar, dünya standartlarındaki garantinizi korur ve ürünlerinizin ömrü boyu yeni gibi çalışmasını sağlar.